O NÁS - KAHRS | Vinylové podlahy GERFLOR, Gerflor texline, HQR, Gerflor Creation, Gerflor Rigid Spc click, Gerflor Topsilence, Gerflor nerok

                                                                                                                                                 603 220 645  603 547 944  |  info@nejlevnejsipodlahy.cz

Nacházíte se zde: www.drevenepodlahy-kahrs.cz » Podlahy - Kahrs » O NÁS - KAHRS

O NÁS - KAHRS

Vážení klienti, NABÍDKA DŘEVĚNÝCH PODLAH KÄHRS


KVALITA ZPRACOVÁNÍ

Veškerá produkce podlah Kährs se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování dřevěných podlah.


DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Kährs používá patentový systém, který zaručuje pevný a dlouhotrvanlivý spoj jednotlivých podlahových desek.


INOVATIVNÍ SPOLEČNOST

Kährs jedním z nejstarších ale zároveň nejvíce inovativních společností v oblasti technologií parket a podlah.


LÉTA ZKUŠENOSTÍ

S více než 150ti lety zkušeností v oboru podlhářství je firma Kährs jedna z nejstarších firem v tomto oboru.

 

V Evropě najdete jen málo společností, které se mohou pochlubit tak dlouhou tradicí výroby podlah, jako švédský Kährs. Dřevěné podlahy Kährs se v této firmě vyrábí již po 160 let. Historie Kährsu je o to podivuhodnější v tom, že jde o rodinný podnik. Rodina Kährů rozhodně měla po desetiletí nejen vynikající cit pro práci se dřevem, ale také výjimečného obchodního ducha. Johann Kähr v roce 1857 podnik ve švédském Nybro založil a určil tak směr, jeho vnuk Gustav Kähr zase proslul tím, že si v roce 1941 nechal patentovat vícevrstevnou dřevěnou parketu. Šlo o historicky první průmyslově vyráběnou vícevrstevnou dřevěnou podlahovinu. Firma Kähr dodnes tuto nadčasovou techniku výroby využívá.

Spolehlivý zámkový spoj parket

Tímto ale výčet inovací nekončí. Před dvaceti lety firma Kährs vyvinula první zámkový spoj dřevěných parket, který umožňuje jejich pokládku bez nutnosti lepení a bez dilatačních spár. Zámkový spoj, jež dnes parkety využívají, se jmenuje Woodloc 5S a umožňuje vytvoření podlahy až 50x25 metrů bez dilatace mezi jednotlivými místnostmi.

Povrchová úprava nejvyšší kvality

Mimořádnou pozornost věnuje Kährs povrchu podlahy. Využívá neodolnější anti-scratch lak znemožňující vytvoření škrábanců a důlků. Navíc tento lak obsahuje nejnižší množství těkavých organických sloučenin (VOC).

Podlahy umožňují celoplošné vytápění, mají totiž nízký tepelný odpor. Těsné uzavření povrchu (a tím dokonalá tepelná izolace) je navíc zaručeno zásluhou lepení nášlapné vrstvy u dvou až tří lamelových podlah i po bočních stranách lamel.

Vybírat lze z mnoha variant dekorů i velikostí parket

Není dřevo jako dřevo. Kährs nabízí desítky typů dřeva a dekorů, všechny ale ctící tradiční starobylý vzhled dřevěných podlah, jak je Švédové po staletí znají a milují. Kromě různých variant dekoru je samozřejmostí možnost si vybrat ze široké palety rozměrů lamel, drážek a nášlapných vrstev.

Podlahy se kartáčují, moří, povrch je ručně škrabaný, struktura je řezaná. Jsou to zkrátka poctivé podlahy, na něž výrobce nabízí nevídanou záruku až 30 let.


Kährs je držitelem známky Modrý anděl

Podlahy Kährs jsou podlahy, jimž můžete důvěřovat. Vyrábí je osvědčená tradiční firma, která se na špici ve svém oboru drží již půldruhého století. Jde o výrobky, které ctí principy ekologie a trvalé udržitelnosti. Producent Kährs se pyšní Modrým andělem, tj. je držitelem známky kvality pro životní prostředí.

 

 

 


Vinylové podlahy Gerflor Creation, pvc Gerflor texline, vinylové plovoucí podlahy Gerflor, Gerflor Rigid SPC vinyl click. Jedině u nás se slevou 10-30%


Doprava zdarma, Osobní odběr Olomouc, Valašské Klobouky

SHOWROOM GERFLOR

detail obrázku

Podlahy Řepa s.r.o.

Tel.:603 547 944, 603 220 645

email: info@nejlevnejsipodlahy.cz

www.nejlevnejsipodlahy.cz

Magazín o podlahách

Vinylové podlahy Gerflor Creation, pvc Gerflor texline, Gerflor Libertex, vinylové plovoucí podlahy Fatraclick, Arbiton SPC, Experto SPC 50, Gerflor Rigid SPC vinyl click, Dřevěné podlahy Kährs. Jedině u nás na eshopu www.nejlevnejsipodlahy.cz

wwww.nejlevnejsipodlahy.cz, www.eshoppodlah.cz, www.fatraclick-podlahy.cz, www.drevenepodlahy-kahrs.cz

 

 

Eshop s tradicí 14 let www.nejlevnejsipodlahy.cz